+420 222 966 430
Tap To Call

Nemovitost   arrow

Oblast nemovitostí je pro investory velmi atraktivní, zejména pak na území Evropy. Investice do této sféry jsou vysoce výnosné a nejvíce předvídatelné.

Nicméně i v spolehlivé sféře nemovitostí je neméně důležitá analýza rizik a správný výběr objektu pro investování. Skládá se z dobré znalosti místního trhu, schopnosti najít správný způsob, tvůrčích přístupů a spravných řešení, které jsou investičně maximálně výnosné.
Náš tým specialistů pomůže zpracovat nejen celkovou analýzu trhu, ale také vytvořit individuální plán financování na míru. Pro své partnery a zákazníky společnost hledá klienty k pronájmu komplexů komerčních budov. V současné době objektami investiční aktivity společnosti v oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí jsou business centra s rozvinutou infrastrukturou, kancelářské a maloobchodní prostory, prostory pro skladové a průmyslové využití a jiné objekty. Komerční nemovitosti stále více přitahují pozornost investorů. Investice do komerčních nemovitostí je nejvýnosnější forma investice.
Vzhledem k relativně nevysoké ceně těchto nemovitostí je návratnost investice do několika let.

Proč právě Česká republika? Česká republika je stabilní zemí s ekonomickým růstem a její výhodou je strategická poloha v srdci Evropy.